Agroteenused

Läga kompleksteenus

Läga segamine laguunis
Kasutame läga segamiseks ja pumpamiseks kolme eri tüüpi pumpasid, et pumbata püstiste või kaldu olevate seintega lägahoidlates.Pumbatüübid võimaldavad läga pumbata eri tüüpi, eri suuruse ja sügavusega hoidlates. Pump võimaldab segada igat tüüpi läga: vedelat ja poolvedelat, ning täidab lägatsisternid kiiresti.
Läga ettevedu
Etteveoks kasutame tsistern poolhaagiseid, mis on tehase poolt spetsiaalsed roostevabad lägaveohaagised. Haagised on varustatud lägapumpadega, et iseseisvalt peale ja maha laadida (hoidlates, mahutites, biojaamades). Haagised on varustatud laiade balloon ratastega ja keeratavate sildadega, et säästa maanteid.
Läga laotamine
Pakume klientidele täistehnoloogiat- laguunist väljapumpamisest kuni selleni, et vedelsõnnik on kliendi poolt soovitud normiga põllule laotatud. Laotamisel kasutame erinevaid seadmeid läga muldaviimiseks. Kamarasse seade ja kultivaator seadmeid. Kasutatavad laotusseadmed on just sellised, mis tagavad vedelsõnniku kui väetise parima efektiivsuse.

agroteenused-1

Maisi külvamine

Külvame maisi Vaderstad Tempo 8 realise täppis külvikuga.

Väderstad Tempo on suurepärane töövahend teenusepakkujale. See võimaldab teha ribaskülvi suurel kiirusel ning selle masina täpsus on erakordne. Tulemuseks on ainulaadne kombinatsioon ühtlasemast külvist ja suuremast külvijõudlusest. Tempo “südameks” on Gilstringi seemnearvesti, mis on väga täpne ka suurtel kiirustel ning mille tundlikkus vibratsiooni ja kallakute suhtes on viidud miinimumini. Külvik on varustatud väätise kastiga. Traktor on GPS seadmega, et maisi read tuleks sirged ja saaks vahelt harida.

2014-04-28-192

Maisi hekseldamine

Maisi koristame Claas Jaguar 870ga, mis on varustatud 6 meetrise maisiheedriga ja maisi muljur seadmega.

Pakume ka altveoteenust traktoritega.

maxresdefault (1)

Rohusilo hekseldamine

Rohusilo hekseldame Claas Jaguar 870ga.

Rohusilo transport

Silo veoks kasutame erinevaid haagiseid. Kallur ja kett transportöör mahalaadimisega haagiseid.

SAMSUNG

 

Hooldusniitmine

Teostame hooldusniitmise teenust Eesti erinevates piirkondades. Kasutame Vogel Noot 3 meetrist niidukit ja McConnel 6 meetrist niidukit.

Hooldusniitmine tagab põllumajandusmaa säilimise ja hoiab ära võsastumise.

SAMSUNG

 

Bio Mix XXL sõnnikukivide müük

Soovitame seda toodet virtsakaevu ja laguuni jaoks. Kui on olemas hoidla, siis on soovitatav olenevalt ümber pumbatavast kogusest ja ajast, kasutada poolt või tervet sõnnikukivi. Kui hoidla puudub või toote kasutamine on seal võimatu, siis peab sõnnikukivi paigutama süvendi sissevoolu. Täisoleva sõnnikuauna puhul kasutatakse terveid sõnnikukive ühe kuni kahenädalase vahemikuga jaotatult ümber mahuti.

Bio-Mix sõnnikukivide kasutamise tulemusel:

 • tunduvalt parem laudakliima-
 • ühtlane ja voolav vedelsõnik
 • vähenenud biokoormus
 • tervislik õhk
 • vähem kärbseid
 • väiksem ammoniaagi heide
 • pole koorikuid

Kui vedelsõnnikut ei töödelda siis:

 • toitained lähevad kaduma ja saastavad õhku
 • vedelsõnnik roiskub ja muutub sööbivaks
 • sitke ja kleepuv vedelsõnnik tekitab koorikut ja ummistusi
 • haigusetekitajad levivad jõudsalt
 • levivad kärbsed
 • halvem laudakliima
 • madalam sööda tõhusus
 • halvem loomatervis

Bio-Mix sõnnikukivi seob vedelsõnnikus väärtuslikke toitaineid. Hoolitsege selle eest, et vedelsõnnikus sisalduvad toitained säiliksid. Niiviisi saate maksimeerida oma laudasõnniku väetamistoimet ja vähendada juurde ostetava jõusööda kogust. Töötlemata vedelsõnnik lagunemise asemel roiskub ning muutub kleepuvaks sitkeks massiks. Selle tulemuseks on kanalisüsteemi ummistumine ja paks koorik. Bio-Mix sõnnikukivi kiirendab vedelsõnniku lagunemisprotsessi. Koorikud murenevad ja ummistused lahustuvad. Vedelsõnnik muutub jälle voolavaks ja pole vaja ebavajalikku lisatööd teha. Märgatavalt ühtlasem vedelsõnnik säästab segamisel aega ja raha.

Küsi lisainfot!

 

 

Teenuste hinnad sõltuvad konkreetsest projektist.
Back To Top